Komunikat o błędzie

User warning: The following module has moved within the file system: mobile_switch. In order to fix this, clear caches or put the module back in its original location. For more information, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1184 of /var/www/clients/client1/web3/web/includes/bootstrap.inc).

12 398 74 02

Firma

Firma Centrum Elektroniki Stosowanej „CES” Sp. z o. o. powstała w 1992 roku. Założycielami są inżynierowie, którzy uczestniczyli w opracowywaniu pod koniec lat 80-tych pierwszych polskich tranzystorowych przetwornic częstotliwości. Bazując na swej szerokiej wiedzy powołali do życia spółkę zajmującą się urządzeniami energoelektronicznymi.

Siedziba firmy mieści się w Krakowie – mieście szczycącym się dwoma doskonałymi uczelniami technicznymi, co daje niemal nieograniczone możliwości w doborze wysoko wyspecjalizowanej kadry. Poświęcając wiele czasu na selekcję i późniejsze szkolenia, zarząd spółki CES zgromadził zespół o wyjątkowym potencjale intelektualnym. Prawie wszyscy pracownicy posiadają wyższe wykształcenie, z czego ponad 70% techniczne. Dzięki takiemu ludzkiemu kapitałowi „CES”dotrzymuje kroku najlepszym firmom z branży, szybko wprowadza nowości, dostosowuje się do zmieniającego się zapotrzebowania.

Dzięki wieloletnim doświadczeniom Centrum Elektroniki Stosowanej CES zapewnia kompleksową obsługę swoich Klientów przez sukcesywne wprowadzanie na rynek nowoczesnych rozwiązań technicznych. Służąc pomocą w pełnym zakresie, firma nie tylko dostarcza, instaluje i uruchamia urządzenia, ale również przeprowadza szkolenia w zakresie obsługi, a także oferuje przeglądy i naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Wysoko wykwalifikowany dział serwisu zapewnia całodobową pomoc techniczną. Profesjonalna obsługa klienta została potwierdzona nadaniem CES Sp. z o.o. certyfikatu ISO 9001:2000.

CES dzisiaj to firma prężnie i szybko się rozwijająca, która w swojej działalności wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki. Połączenie produktu i usługi najwyższej jakości z wiedzą i oddaniem, świetnie przygotowanej kadry pozwala na oferowanie klientom rozwiązań, spełniających ich oczekiwania.

Dążenie do tego, aby klient otrzymał produkt nowoczesny, przynoszący oszczędności przyczynia się do ciągłego rozszerzania oferty firmy. Dzięki temu możemy zaoferować nowe produkty marki CES: CES Drive.

Firma oferuje również:

  • Urządzenia zasilania awaryjnego
  • Układy kogeneracyjne
  • Urządzenia do biogazowni

CES

Centrum Elektroniki Stosowanej Ces Sp. z o.o.
32-003 Podłęże 676

t: 0048 12 269 00 11
f: 0048 12 267 37 28

NIP: 679-002-89-86
REGON: 350553452
BDO: 000009424

Sąd rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia,
XI Wydział Gospodarczy, KRS 0000185827